Πωλητές Υπηρεσιών

Περιγραφή θέσης:

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την επικοινωνία με επιχειρηματίες, δ/ντές συμβούλους ή γενικούς διευθυντές επιχειρήσεων. Επίσης θα συμμετέχει σε εταιρικές εκδηλώσεις και εκπαιδευτικές ημερίδες εφόσον απαιτηθεί.

  • Προφίλ υποψηφίου:

Υψηλό μορφωτικό επίπεδο
Προσεγμένη εμφάνιση
Θετική προσωπικότητα
Κοινωνικότητα

  • Απαραίτητα προσόντα:

Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες                                                                                                                                                                                      Άριστος χειρισμός του προφορικού λόγου στην ελληνική γλώσσα                                                                                                                                      Εργασιακή εμπειρία σε οργανωμένη επιχείρηση

  • Επιθυμητά προσόντα:

Προϋπηρεσία στις πωλήσεις υπηρεσιών ή στις δημόσιες σχέσεις
Κύκλος γνωριμιών υψηλού επιπέδου
Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή ισοδύναμο
Διαθέσιμο Ι.Χ.

  • Η εταιρία προσφέρει:

Σύστημα αμοιβής που απαρτίζεται από μηνιαία αμοιβή, υψηλές προμήθειες και bonus
Έξοδα κίνησης και παραστάσεων
Υλικοτεχνική υποστήριξη
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Άριστες προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή Βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (ΚΩΔ. 23000)